Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

Ogłoszenia

Zobacz Nas na instagramie     Zobacz Nas na facebooku

I   N   F   O   R   M   A   C   J   E

A K T U A L N E     O F E R T Y     P R A C Y

KIEROWCA - MAGAZYNIER

Oferta:
Poszukujemy osoby na stanowisko Kierowca - Magazynier.
Praca: oddział Ursus, ul.Bodycha 116.

Obowiązki:
* prowadzenie samochodu, na który zezwala posiadana kategoria prawa jazdy (minimum kat. B)
* zaopatrzenie oddziałów handlowych firmy na terenie Warszawy
* dowóz towarów do Klientów na terenie Warszawy i okolic
* załadunek/rozładunek towaru
* kompletowanie zamówień dla Klientów
* przyjmowanie/wydawanie towaru wg specyfikacji
Wymagania:
* prawo jazdy kategorii B
* zdolność szybkiego uczenia się asortymentu
* dobra organizacja pracy
* komunikatywność, samodzielność, wysoka kultura osobista
* zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
* doświadczenie na podobnym stanowisku
* mile widziana umiejętność Obsługi wózków widłowych
Oferujemy:
* umowę o pracę (pełny etat, miejsce pracy Warszawa Ursus)
* zarobki adekwatne do wykonywanej pracy
* pracę w miłym zespole
* szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji
* możliwość przejścia do działu bezpośredniej obsługi Klienta
Kontakt:
* dział kadr - kadry@dacter.pl

SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA

Oferta:
Poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawca - Doradca Klienta.

Obowiązki:
* sprzedaż produktów oraz profesjonalna obsługa Klientów hurtowych i detalicznych
* doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej
* obsługa bieżących zamówień
* współpraca z dostawcami
Wymagania:
* mile widziana wiedza w zakresie akcesoriów meblowych
* znajomość obsługi komputera (mile widziana znajomośc aplikacji SubiektGT)
Oferujemy:
* umowę o pracę (pełny etat, miejsce pracy (oferta dotyczy wszystkich 4 oddziałów naszej firmy)
* możliwość awansowania na wyższe stanowisko