Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

System szuflad: Tandembox Intivo BLUM

Kontakt DAC-TER Oddziały handlowe Napisz do nas: dacter@dacter.pl Sprawdź dostępność poniższych produktów w e-sklepie: dac-ter.eu
System TIP-ON BLUMOTION do TANDEMBOX

TIP-ON BLUMOTION – dwie funkcje, fascynujące połączenie

TIP-ON BLUMOTION do TANDEMBOX - Otwieranie poprzez lekkie naciśnięcie powierzchni frontu, płynny ruch oraz delikatne i ciche zamykanie – technologia TIP-ON BLUMOTION do TANDEMBOX to doświadczenie komfortu i harmonijnego ruchu. I najlepsze: ruch jest wspomagany wyłącznie mechanicznie.
Wysoka funkcjonalność - Duży obszar aktywacji na powierzchni frontu sprawia, że TIP-ON BLUMOTION do TANDEMBOX oferuje zachwycający komfort obsługi szuflad bez uchwytów. Opcjonalna synchronizacja pozwala dodatkowo zwiększyć obszar aktywacji.
Niewielka szczelina frontu - TIP-ON BLUMOTION można zrealizować przy niewielkiej szczelinie frontu wynoszącej 2.5 mm, dlatego jest on odpowiedni również do kuchni.
Regulacja w 4 wymiarach - Regulacja w 4 wymiarach pozwala uzyskać precyzyjny układ szczelin. Regulacja głębokości jest zintegrowana i przeprowadzana bez użycia narzędzi przy pomocy pokrętła regulacji.
TIP-ON BLUMOTION do TANDEMBOX jest idealnym, mechanicznym rozwiązaniem do mebli bez uchwytów. Podstawą jest tu specjalnie dopasowana prowadnica TANDEMBOX. Za pomocą różnych jednostek TIP-ON BLUMOTION można zrealizować różne długości i zakresy obciążenia. Wszystkie pozostałe komponenty można stosować uniwersalnie. W ten sposób TIP-ON BLUMOTION do TANDEMBOX oferuje odpowiednie rozwiązanie do każdej sytuacji.

Program:
* Pełny wysuw w długościach od 270 - 650 mm
* Obciążenie dynamiczne 30 i 65 kg
* Jednostki TIP-ON BLUMOTION o różnej sile, by dopasować otwieranie i zamykanie w zależności od obciążenia i długości
* Opcjonalna synchronizacja od szerokości korpusu 300 mm
* Opcjonalny uchwyt relingu synchronizacji i kątownik podpierający dno są zalecane od szerokości korpusu 750 mm

Montaż i regulacja
Większość elementów TIP-ON BLUMOTION do TANDEMBOX jest montowana bez użycia narzędzi. Natomiast szuflady są realizowane tak jak do tej pory. Dodatkowa obróbka, np. w przypadku stosowania uchwytów frezowanych lub listwowych, nie jest konieczna. Regulacja w 4 wymiarach pozwala uzyskać precyzyjny układ szczelin. Regulacja głębokości jest zintegrowana i przeprowadzana bez użycia narzędzi przy pomocy pokrętła regulacji.

 
TIP-ON BLUMOTION montaż (film mp4 14MB)
 
TIP-ON BLUMOTION (katalog pdf 12MB)TANDEMBOX inox odporny na odciski palców.

Jeszcze wyższa jakość elementów składowych TANDEMBOX inox
W przypadku wszystkich szuflad TANDEMBOX w wersji inox i przynależących do nich elementów składowych specjalna powłoka zapobiega powstawaniu odcisków palców i jednocześnie ułatwia czyszczenie.

Zalety TANDEMBOX inox:
* inox odporny na odciski palców do wszystkich elementów TANDEMBOX: BOXCOVER, listwy podłużne i poprzeczne ORGA-LINE jak i odpowiedni profil uchwytu.
* wysoka jakość bez odcisków palców: front i uchwyt frontu
* jednolity, nieskazitelny wygląd wszystkich elementów
* wszystkie elementy o niezmiennie szlachetnym wyglądzie
* ochrona przed korozją

tandembox inox odporny na odciski palców

 

tandembox inox odporny na odciski palców
tandembox inox odporny na odciski palców
tandembox inox odporny na odciski palców

tandembox intivo

Bok TANDEMBOX intivo jest uzupełniany o dodatkową ściankę:

BOXCAP zapewnia jednolite wzornictwo. Za pomocą BOXCAP – nakładki wykonanej z tego samego materiału, co bok szuflady – można realizować ścianki o jednolitym wzornictwie.
Ten wariant stawia na całkowicie gładki charakter powierzchni, jednakowej optycznie: ekskluzywna oferta wzornicza, za pomocą której można się wyróżnić.

BOXCOVER i element dekoracyjny pozwala na realizację indywidualnych życzeń. Element dekoracyjny i BOXCOVER stwarzają nieskończenie wiele możliwości projektowania. Za ich pomocą można realizować własne linie wzornicze, odzwierciedlać trendy lub spełniać indywidualne życzenia swoich klientów. Element dekoracyjny jest osadzany na boku szuflady za pomocą mocowań BOXCOVER, które są przykręcane do frontu i tyłu szuflady.
Element dekoracyjny może być wykonany z dowolnego materiału, począwszy od drewna, szkła lub plexi a skończywszy na skórze lub kamieniu.

tandembox intivo

Tandemboxy INTIVO - BOXCAP trzy kolory, nieskończenie wiele możliwości

tandembox intivo
jedwabiście biały
tandembox intivo
brunatnoczarny
tandembox intivo
inox
tandembox intivo
inox / nero assoluto
tandembox intivo
jedwabiście biały / biała plexi
 
tandembox intivo
jedwabiście biały / drewno zebrano
tandembox intivo
brunatnoczarny / szkło satynowane
tandembox intivo
inox / marmur carrara
tandembox intivo
brunatnoczarny / nero marquina
tandembox intivo
brunatnoczarny / wenge
 
tandembox intivo
jedwabiście biały / marmur carrara
tandembox intivo
jedwabiście biały / wenge
tandembox intivo
brunatnoczarny / czarna plexi
tandembox intivo
brunatnoczarny / skóra
tandembox intivo
inox / szkło satynowane
 
tandembox intivo
jedwabiście biały / oliwka z Sewilli
tandembox intivo
jedwabiście biały / drewno orzech
tandembox intivo
brunatnoczarny / kamień magmowy
tandembox intivo
brunatnoczarny / royal
tandembox intivo
jedwabiście biały / ryflowane aluminium
 
tandembox intivo
inox / mołdawska akacja
tandembox intivo
inox / drewno zebrano
tandembox intivo
jedwabiście biały / walijska śliwka
tandembox intivo
brunatnoczarny / szkło satynowane
 

tandembox intivo

tandembox intivo

* Wielostronny i zaskakujący TANDEMBOX intivo można stosować we wszystkich rozwiązaniach począwszy od szuflad standardowych poprzez szuflady wewnętrzne i takie rozwiązania Blum jak szafka zlewozmywakowa i szafka narożna SPACE CORNER. Za pomocą TANDEMBOX intivo mogą Państwo kontynuować styl pomieszczenia także we wnętrzu mebli lub świadomie stawiać akcenty i kontrasty.

* Szuflady TANDEMBOX intivo występują w kolorach brunatnoczarnym, jedwabiście białym oraz inox. Wymiary szuflad się nie zmieniły. Szuflady wewnętrzne są dostępne z relingiem lub elementem dekoracyjnym.

* ORGA-LINE, system podziału wewnętrznego Blum ułatwia Państwa klientom utrzymanie porządku w szufladzie. ORGA-LINE do szuflad z wysokim frontem występuje w wariancie dopasowanym do wzornictwa i kolorów TANDEMBOX intivo tak, by zachować harmonijny wygląd. Montowany jest on bez użycia narzędzi, a podział poprzeczny można bezstopniowo przesuwać.

* Płynny i komfortowy ruch podczas otwierania i zamykania. Najwyższą jakość ruchu TANDEMBOX intivo zawdzięcza sprawdzonej prowadnicy TANDEMBOX plus BLUMOTION. W ten sposób TANDEMBOX intivo łączy ekskluzywne wzornictwo z wysoką jakością delikatnego ruchu – także przy większym obciążeniu aż do 65 kg.

* SERVO-DRIVE - elektryczne wspomaganie otwierania. Krótkie pociągnięcie za uchwyt lub lekkie naciśnięcie frontu wystarczą, by szuflada TANDEMBOX intivo otworzyła się samoistnie.

tandembox intivo

tandembox intivotandembox intivo z funkcją TIP-ON

Szuflady TANDEMBOX intivo ze zintegrowaną funkcją TIP-ON.
Szuflady bez uchwytów można otworzyć bez trudu za pomocą mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON - wystarczy lekko nacisnąć front w dowolnym miejscu. Dzięki opcjonalnej synchronizacji funkcja TIP-ON może zostać zastosowana nawet w szerokich szufladach. Chcąc zamknąć szufladę wystarczy ją po poprostu lekko docisnąć.

tandembox intivo z funkcją TIP-ON

Firma Dac-ter dziękuje firmie Blum za udostępnione materiały      

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione