Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

Podnośniki włoskie Vapsint

Kontakt DAC-TER Oddziały handlowe Napisz do nas: dacter@dacter.pl Sprawdź dostępność poniższych produktów w e-sklepie: dac-ter.eu
Siłowniki VAPSINT objęte są Dożywotnią Gwarancją Producenta

Siłowniki do frontów górnych

Siłowniki do frontów górnych

* Siłowniki do klap meblowych dostępne są w bardzo szerokim spektrum modeli standardowych o sile od 30 do 150 N i długościach od 185 do 370 mm. Wyposażone mogą być one albo w zaczepy do drewna, albo do aluminium.

Siłowniki do frontów górnych
 
Siłowniki do opuszczania klap barkowych

Siłowniki do opuszczania klap barkowych

* Płynne, powolne opadanie klapy jest zadaniem realizowanym przez siłowniki do opuszczania klap barków. Aby zapewnić właściwe ich funkcjonowanie, spektrum dostępnych tu sił jest inaczej ukierunkowane niż w pierwszej grupie tych rozwiązań.

* Siłowniki o długości 247mm
* Krótkie siłowniki o długości 185mm
Siłowniki do opuszczania klap barkowych
 
Siłowniki do blatów roboczych

Siłowniki do blatów roboczych

* Siłownik do blatów dostępny do ciężaru blatu = 80kg.
* Po podniesieniu blatu siłownik blokuje go w pozycji otwartej. By zamknąć – należy unieść blat delikatnie do góry dla zwolnienia blokady, a wówczas siłownik płynnie zamyka go do pozycji złożonej – jest to efekt identyczny ze zintegrowanych cichym domykaniem w zawiasach.
Klient ma możliwość dowolnej aranżacji tego siłownika. Może otwierać blat służący jako barek w salonie, jako powierzchnia do przygotowania potraw lub dodatkowy stół w kuchni, ale równie dobrze jako…deska do prasowania.
Kluczową informacją jest tu obciążenie – wytrzymuje bez problemu nacisk 50 kg na sztukę (a siłowniki można ze sobą łączyć).

Siłowniki do blatów roboczych
 
Siłowniki progresywne do klap skrzyń

Siłowniki progresywne do klap skrzyń

* Posiadanie w asortymencie siłowników do opuszczania klap skrzyń świadczy o wielkim doświadczeniu tego producenta, gdyż wyroby te muszą posiadać konstrukcję gwarantującą pełne bezpieczeństwo użytkowania mebla. Muszą więc absolutnie eliminować możliwość gwałtownego, samodzielnego zamknięcia się klapy (są one wykorzystywane między innymi w skrzyniach na zabawki dla dzieci). Siła pracy dostosowana jest do wielkości i ciężaru klapy, a konstrukcja siłownika zapewnia progresywne zamykanie.

* Siłowniki dostępne w wariantach: 3, 5, 8kg
* Zalety: możliwość zatrzymania pod dowolnym kątem
* Polecany do szafek górnych wysoko umieszczonych
Siłowniki progresywne do klap skrzyń
 
Siłowniki PUSH TO OPEN

Siłowniki PUSH TO OPEN

* Siłownik typu Pusch to Open umożliwiający wysunięcie z wnętrza szafki samodzielnie zaprojektowanej konstrukcji (uchwyt na przyprawy, przybornik na sztućce, niewielki monitor – spektrum zastosowań jest bardzo duże). W przeciwieństwie do spotykanych wcześniej rozwiązań, klient nie musi kupować konkretnego rozwiązania lub konkretnego wykończenia – to pozostaje w jego gestii. Dzięki temu siłownik jest kilkakrotnie tańszy od wcześniej znanych rozwiązań.

Siłowniki PUSH TO OPEN

 
Siłowniki VAPSINT w zastosowaniu (film mp4 8MB)

Firma Dac-ter dziękuje dystrybutorowi za udostępnione materiały      

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione