Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

Systemy retuszu uszkodzeń CleHo 3000Chemia meblowa i artykuły retuszerskie, zaślepki / Systemy retuszu uszkodzeń CleHo 3000   [poprzednia] / [następna]

ZESTAWY SERWISOWE

C70 zestaw serwisowy CLEHO MINI
 

Zawartość:
* C13 Wypełniacz Twardy - 15szt. x 4cm
* C28 Korektor pędzelkowy z lakierem bezbarwnym - 1szt.
* C63 Ściereczka trykotowa - 1szt.
* C46 Szpachelka do Wypełniaczy Twardych - 1szt.
* C66 Gąbka MAGIC (wewnątrz szpachelki) - 1szt.
* C62 Włókno szare (wewnątrz szpachelki) - 1szt.
* C47 Przyrząd do topienia Wypełniaczy - 1szt.

C70 zestaw serwisowy CLEHO MINI (stolarka meblowa)

Zestaw do retuszu uszkodzeń na powierzchniach meblowych i drzwiach wykonanych z laminatu, lakierowanego forniru oraz lakierowanego drewna. Optymalny do napraw głębszych rys, małych ubytków, wgnieceń lub uszkodzonych krawędzi. Zestaw zawiera 10 sztabek wosku twardego (w odcieniach drewna), 5 sztabek wosków twardych w kolorach RAL oraz wszystkie niezbędne narzędzia do wykonania retuszu. Zestaw wzbogacony o lakier zabezpieczający w pisaku pędzelkowym.

 

C71 zestaw serwisowy CLEHO MINI
 

Zawartość:
* C14 Wypełniacz Super Twardy - 10 szt. x 4cm
* C28 Korektor pędzelkowy z lakierem bezbarwnym - 1szt.
* C63 Ściereczka trykotowa - 1szt.
* C46 Szpachelka do Wypełniaczy Twardych - 1szt.
* C66 Gąbka MAGIC (wewnątrz szpachelki) - 1szt.
* C62 Włókno szare (wewnątrz szpachelki) - 1szt.
* C47 Przyrząd do topienia Wypełniaczy - 1szt.

C71 zestaw serwisowy CLEHO MINI (stolarka budowlana)

Zestaw MINI z produktami do retuszu uszkodzeń na profilach okiennych i drzwiowych z PCW i drewna. Do uszkodzeń na parkietach, schodach i deskach podłogowych. Wypełniacz C14 można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Optymalny do napraw głębszych zarysowań, małych ubytków, wgnieceń lub uszkodzonych krawędzi.

 

C82 walizka serwisowa CLEHO PROFI
 

Zawartość:
* C12 Wosk miękki - 4 serie x 5 sztabek wosku
* C31 Lakier zabezpieczający retusz półmatowy - 400ml 1szt.
* C63 Ściereczka trykotowa - 2szt.
* C51 Korektor-zmywacz - 250ml 1szt.
* C40 Szpachelka do wosków C12 - 1szt.
* C64 Włókno do czyszczenia - 1szt.
* C22 Pisak z farbą kryjącą - 3szt.

C82 walizka serwisowa CLEHO PROFI

Walizka serwisowa do retuszu uszkodzeń na laminatach i fornirach. Zawartość walizki przeznaczona jest do napraw zarysowań, małych i większych ubytków, wgnieceń na powierzchniach nie narażonych na intensywną eksploatację. Istnieje możliwość wyboru dowolnej kolorystyki serii wosków miękkich oraz pisaków C22. Zestaw jest przygotowany do rozszerzenia o dowolne narzędzia i produkty retuszerskie z programu Cleho3000.Kolorystyka CLEHO 2022
C12 wosk miękki

C12 wosk miękki

Woski miękkie do wypełniania i retuszu drobnych, płytkich uszkodzeń w miejscach mało widocznych, na powierzchniach nie narażonych na intensywną eksploatację. Do zastosowań na powierzchniach wewnątrz pomieszczeń. Poszczególne kolory dostępnie w sprzedaży na sztuki.

C13 wosk twardy

C13 wosk twardy

Woski twarde do wypełniania i retuszu uszkodzeń na powierzchniach mebli oraz innych przedmiotów z drewna i tworzyw sztucznych, na frontach oraz krawędziach. Zalecany do powierzchni narażonych na intensywną eksploatację. Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Poszczególne kolory dostępnie w sprzedaży na sztuki.

 

C22 PLUS pisak retuszerski kryjący

C22 PLUS pisak retuszerski kryjący

Pisak kryjący, szybkoschnący, wodoodporny, nieścieralny, odporny na promienie UV, można lakierować. Idealny do barwienia krawędzi mebli, naroży okiennych i innych uszkodzeń na powierzchniach z drewna, płyt i tworzyw sztucznych. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Poszczególne kolory dostępnie w sprzedaży na sztuki.

C31 lakier zabezpieczający retusz

C31 lakier zabezpieczający retusz

Lakier bezbarwny (matowy, półmatowy, błyszczący, półbłyszczący) do zabezpieczania miejsc retuszowanych. Wyrównuje różnicę połysku. Brzegi miejsca lakierowanego nie są widoczne. Można stosować na drewno, tworzywa sztuczne i metal. Kurz nie przywiera po ok. 5 - 10 minutach. Całkowity czas schnięcia ok. 20 minut. Zalecany do używania na produktach wewnątrz pomieszczeń. Wyprodukowany na bazie NC

Przyrządy i środki pomocnicze


C40 szpachelka do wosków miękkich

C40 szpachelka do wosków miękkich

Przyrząd do nakładania i usuwania nadmiaru wosku miękkiego z powierzchni naprawianej.

C46 szpachelka do wosków twardych

C46 szpachelka do wosków twardych

Szpachelka do usuwania nadmiaru wosku twardego i obróbki naprawianej powierzchni na płaszczyznach i krawędziach. Przyrząd składa się z: korpusu z systemem karbów, tzw. tarką do usuwania nadmiaru wosków, wkładki z grzebieniem do czyszczenia karbów, gąbki MAGIC C66 i szarego włókna do czyszczenia C62.

 

C41 przyrząd do topienia wosków – zasilanie na baterie

Przyrząd do topienia wosków

Serwisowy przyrząd do topienia wosków wypełniających, do przygotowywania i mieszania kolorów. Szybkie nagrzewanie grota roboczego.
* C47 – zasilanie na baterie (3 baterie AA do osobnego zakupu)
* C41 - zasilanie gazowe

C44 cyklina

C44 cyklina

Przyrząd do usuwania pozostałości środków wypełniających oraz wszelkiego rodzaju niedoskonałości na powierzchniach naprawianych (zacieki lakiernicze, zalakierowane zabrudzenia, nierozpuszczone warstwy kleju, itp.). Wykonana z wysokiej jakości stali.

 

C66 gąbka MAGIC

C66 gąbka MAGIC

Dwustronna gąbka MAGIC do wyrównywania różnic w połysku. Biała strona służy do matowania, zielona do polerowania.

C50 kliej i-Loc

C50 klej i-Loc

Cyjanoakrylowy klej o silnych i trwałych właściwościach klejących. Jest dostosowany do szybkiego klejenia profili MDF po kątem 45°, jak również do łączenia drewnianych powierzchni płaskich. Czas łączenia – 10 s. Pełny czas polaryzacji – 1 min

 

C51 korektor – zmywacz 1000ml, 250ml

C51 korektor – zmywacz 1000ml, 250ml

Preparat do czyszczenia, odtłuszczania oraz zmywania resztek kleju na laminatach i innych tworzywach. Usuwa resztki wosków i pisaków z powierzchni naprawianych. Nie pozostawia smug.

C55 Mebel Kur 1000ml

C55 Mebel Kur 1000ml

Preparat do gruntownego czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni meblowych. Działa odtłuszczająco i antystatycznie. Zalecany również do powierzchni lakierowanych.

 

C63 ściereczki trykotowe

C63 ściereczki trykotowe

Ściereczki z bawełny czesanej do usuwania resztek wosków. Niezbędne przy stosowaniu preparatów C51 i C55. Posiadają wysokie właściwości absorpcyjne, nie pozostawiają kłaczków.

C64 włókno do czyszczenia

C64 włókno do czyszczenia

Białe włókno do czyszczenia powierzchni naprawianej z resztek wypełniacza.

 

C65 wełna stalowa

C65 wełna stalowa

Wełna stalowa 000 do wyrównywania różnic w połysku i szlifowania powierzchni lakierowanych. Do tonowania intensywości środków retuszujących oraz do czyszczenia koncówek przyrządu topiącego woski.

 

Firma Dac-ter dziękuje dystrybutorowi za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione