Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

Aluminiowy system ścienny firmy ZOBAL- rodzaje profiliSystemy ścienne / Aluminiowy system ścienny firmy ZOBAL- rodzaje profili   [poprzednia] / [następna]

System ścienny to nowatorski system do budowy ścianek i zabudów. Idealny do zabudowy wnętrz oraz przystosowania pomieszczeń wedle własnych potrzeb korzystając z elementów systemu ściennego: profili montażowych systemu ściennego oraz profili uzupełniających systemu ściennego (zawieszek, podpórek). System ścienny jest subtelnym połączeniem profili aluminiowych z płytą meblową. Łatwość montażu, duży wybór zawieszek oraz funkcjonalność to atuty systemu ściennego. System ścienny jest dostępny w postaci profili anodowanych na kolor naturalny w długościach standardowych 3,5m. Do półek szklanych proponujemy oszlifowane i hartowane szkło.

 

Profile konstrukcyjne systemu ściennego

Aluminiowy system ścienny z zawieszkami
Płaskownik
Płaskownik
nr 031 019 05
długość profilu 3,5m
Profil górny (A)
Profil górny (A)
nr 031 001 05
długość profilu 3,5m
Profil górny (B)
Profil górny (B)
nr 031 002 05
długość profilu 3,5m
Profil montażowy
Profil montażowy
nr 032 003
długość profilu 3,5m
Profil środkowy
Profil środkowy
nr 031 004 05
długość profilu 3,5m
Profil wpuszczany
Profil wpuszczany
nr 031 016 05
długość profilu 3,5m
Profil dolny
Profil dolny
nr 031 005 05
długość profilu 3,5m


Typy profili konstrukcyjnych


System ścienny jest subtelnym połączeniem profili aluminiowych z płytą meblową. Już od pierwszego wejrzenia ujmuje prostotą i elegancją. Wierzymy, że stanie się on doskonałym narzędziem w rękach projektanta wnętrz i będzie pomocny przy aranżacji pomieszczeń mieszkalnych: kuchni, przedpokojów, sypialni, gabinetów, jak również pomieszczeń użyteczności publicznej: hoteli, sklepów czy biur. Łatwość montażu, duży wybór zawieszek oraz funkcjonalność to atuty systemu ściennego. System ścienny jest dostępny w postaci profili anodowanych na kolor naturalny w długościach standardowych 3,5 m. Na życzenie klienta istnieje możliwość docięcia profili na inny wymiar (za dopłatą). Do półek szklanych proponujemy oszlifowane i hartowane szkło o standardowych wymiarach. 

Firma Dac-ter dziękuje firmie Zobal za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione