Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

REVEGO zintegrowany system kieszeniowySystemy drzwi przesuwnych / REVEGO zintegrowany system kieszeniowy   [poprzednia] / [następna]

 
Zintegrowany system drzwi przesuwnych z systemem kieszeniowym

 

 

Nowa linia produktów, systemy kieszeniowe, wprowadzają zupełnie nowy sposób wykorzystania przestrzeni. REVEGO to innowacyjny system frontów przesuwnych, który pozwala na elastyczne dostosowanie przestrzeni mieszkalnej do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy wybierzesz pojedynczy czy podwójny front, oba znikają w wąskiej kieszeni, zapewniając eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie.

Korzystanie z REVEGO jest tak intuicyjne, że można nie zauważyć, jak zaawansowany jest ten nowoczesny system. Zapewnia on niezrównany komfort użytkowania oraz doskonałą jakość, charakterystyczną dla produktów marki Blum.

Proste planowanie - stałe wymiary kieszeni ułatwiają organizację planowania. REVEGO umożliwia swobodne projektowanie wewnątrz kieszeni oraz szybką integrację z układem kuchni lub meblami - zarówno z pojedynczym, jak i podwójnym frontem.

Praktyczne przygotowanie - kompletny system kieszeniowy zawiera wszystkie niezbędne elementy. Co istotne, nie jest konieczne przewożenie poszczególnych komponentów do klienta i ich montaż na miejscu wykonania usługi. Kieszenie można złożyć wygodnie w warsztacie lub zakładzie, a następnie bezpiecznie przetransportować do klienta.

Nieskomplikowany montaż - REVEGO to produkt, który charakteryzuje się prostym i szybkim montażem. Po przygotowaniu kieszeni, ich ustawieniu i zamocowaniu, oraz zamontowaniu frontów i szyn, szybko można dokonać regulacji i produkt jest gotowy do użycia.

Szybkie chowanie całych stref - fronty REVEGO są tak zaprojektowane, że całkowicie zasłaniają kieszeń oraz strefę funkcyjną, zachowując przy tym idealną szczelność. Otwarcie frontu możliwe jest jednym delikatnym dotknięciem, a po skorzystaniu z wnętrza łatwo go z powrotem zamknąć.

REVEGO zintegrowany system frontów przesuwnych

 
Przykłady rozwiązań - Kuchnie, które zwracają uwagę - zaprojektowane z profesjonalną precyzją, posiadające obszerne powierzchnie robocze, które można szybko ukryć za frontem w razie potrzeby. Można dowolnie łączyć systemy REVEGO uno i REVEGO duo.

Program REVEGO oferuje szerokie możliwości indywidualnej realizacji, dzięki różnorodnym opcjom projektowania stref mebli oraz całych pomieszczeń. Możliwość łączenia systemów REVEGO uno i REVEGO duo daje dodatkową elastyczność, a różne długości umożliwiają adaptację do każdej sytuacji montażowej. Dzięki REVEGO nowe pomysły w projektowaniu przestrzeni i produkcji mebli stają się rzeczywistością, poprawiając komfort mieszkania.

 

 

 

 

 

REVEGO zintegrowany system frontów przesuwnych

 

Firma Dac-ter dziękuje firmie Blum za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione