Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

Szkło ozdobne do ramek aluminiowych oraz profili podświetlanych LEDRamki aluminiowe, żaluzje, rolety / Szkło ozdobne do ramek aluminiowych oraz profili podświetlanych LED   [poprzednia] / [następna]

Szkło ozdobne do frontów i ramek aluminiowych

Firma ZOBAL uruchomiła własną produkcję szkła laminowanego z grafiką. Produkt cechuje się najwyższym stopniem nasycenia kolorów w jakości HD, odpornością na promienie UV, skróceniem terminów realizacji grafiki, a co najważniejsze, szkło z grafiką ZOBAL posiada certyfikat bezpieczeństwa wg PN-EN 126000 w klasie 1B1. Oznacza to, że szkło jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia człowieka.

Ważne informacje techniczne.
Wytwarzanie grafiki na szkle marki ZOBAL polega na zastosowaniu specjalnego nośnika PCV z odpowiednio przygotowanym wydrukiem wykonanym metodą ekosolventową, według zaakceptowanej wizualizacji Klienta. Przygotowany wydruk, podlega laminowaniu z gotową formatką szkła o grubości od 4 do 10 mm dzięki folii EVA, w specjalnym piecu do laminowania, w próżni, przy temperaturze około 150°C. Proces laminacji szkła z grafiką trwa dwie godziny.
Dzięki trwałemu zespojeniu folii i szkła folią EVA, szkło z grafiką jest całkowicie bezpieczne, posiada wymieniony wcześniej certyfikat bezpieczeństwa. Maksymalne wymiary szkła z grafiką to 1250x3100 mm. Wykonujemy wszelkiego rodzaju otwory montażowe, pod gniazda, skosy i fale zgodnie z wytycznymi Klienta. Do montażu grafik do ściany zalecamy wszelkiego rodzaju kleje naturalne.

 


Szkło ozdobne do profili podświetlanych LED

Kolejna nowość na rynku europejskim to panele podświetlane LED z grafiką. Jest to unikatowy system profili ściennych do szkła 4 mm zamknięty w ramie, który umożliwia zastosowanie szkła z grafiką i jej podświetlenie LED od tyłu systemu. Wykorzystywany głównie w kuchni w przestrzeni pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi. Firma ZOBAL przygotowuje kompletny zestaw, zgodnie z zamówieniem i akceptacją Klienta do zamontowania.

Szkło ozdobne do profili podświetlanych LED przepuszcza barwę światła.

 


Poniżej prezentujemy przykładowe grafiki na szkło (drukowane metodą UV)

Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę dotyczącą szkieł ozdobnych do ramek aluminiowych ZOBAL. Na stronie prezentujemy przykładowe (bezpłatnie) grafiki, z których mogą Państwo wybrać dowolną, a firma ZOBAL wydrukuje zdjęcie na szkle i okuje wszystko w ramki.
Wszystkie dostępne bezpłatne grafiki znajdą Państwo tutaj (galeria grafik) (ok. 50MB, plik należy ściągnąć na komputer oraz rozpakować)

Poniżej prezentujemy linki do dodatkowych baz danych zdjęć. W przypadku wyboru, któregoś z nich, należy podać link oraz numer zdjęcia. Resztą zajmuje się firma ZOBAL (kupuje wybrane zdjęcia i dolicza dodatkowy koszt, który jest widoczny przy zdjęciu.
* fotolia.com oraz dreamstime.com baz zdjęć (płatnych)

Istnieje możliwość wykonania własnej grafiki i przesłania jej do firmy ZOBAL, wtedy rozdzielczość minimum 300dpi, zdjęcie zapisane w formacie JPEG / TIFF / CMYK 32bity.


WAŻNE - oferta na szkło z grafiką obejmuje:

* szkło laminowane z grafiką o grubości 4-10 mm (nietransparentne) stosowane do:
- frontów meblowych
- drzwi przesuwnych
- aplikowane bezpośrednio na ścianę
- fartuchy kuchenne nad blatem

* szkło laminowane z grafiką o grubości 4-10 mm do podświetleń (Backlight) stosowane do:
- paneli podświetlanych

 
 
 
 
 


Przykłady zastosowania grafik na szkle między szafkami górnymi a dolnymi

Firma Dac-ter dziękuje firmie Zobal za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione