Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

PECASA - systemy regałowe PEKA

Zobacz Nas na instagramie     Zobacz Nas na facebookuSystemy ścienne / PECASA - systemy regałowe PEKA   [poprzednia] / [następna]

PECASA - systemy regałowe PEKA

Pecasa to system regałów, który daje różnorodność i indywidualność zestawień dzięki czemu system można wykorzystać w pokoju dziennym, domowym biurze, garderobie i szafie wnękowej, a także jako wyposażenie sklepu. Przeszkodą nie są nawet przestrzenie pod skośnymi sufitami, Pecasa nada im stylowy charakter i praktycznie wykorzysta pozornie trudną do zagospodarowania przestrzeń.

W salonie Pecasa łączy wygodę i indywidualizm nadając wnętrzom wyjątkowy charakter bez względu na ich wielkość i rozkład. Na jednej stosunkowo niewielkiej ścianie można zamontować telewizor, bardzo wytrzymałe metalowe półki o prostej konstrukcji i delikatnej fakturze oraz inne akcesoria meblowe z wmontowanym w listwę systemem oświetlenia.

Garderoba idealnie dopasowana do naszych potrzeb dzięki Pecasie wszystko jest możliwe mamy tu całą gamę elementów tworzących miejsce dla spodni, butów, bluzek, koszul oraz biżuterii. Każda rzecz ma swoje miejsce bez względu na to czy pozostaje położona, postawiona czy powieszona dalej jest ład i porządek. Ubrania są przechowywane w sposób staranny dzięki czemu nie grozi im pogniecenie i nie tracimy też czasu na poszukiwania.

Pokój dzieci to także idealne miejsce do popisu dla zastosowania systemu pecasa. Pudelka z zabawkami, półki na książki czy biurko do artystycznych działań czyli wszystko czego potrzebuje Twoje dziecko w doskonałej oprawie i z uwzględnieniem jego potrzeb. Elastyczność systemu sprawia, że rośnie on razem z dzieckiem.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni wejściowej to idealne wyzwanie dla Pecasy zajmując niewielką powierzchnię, doskonale ją organizuje. Szafa wnękowa przy wejściu nie powinna zajmować dużo miejsca, Pecasa rozwiązuje ten problem, a eleganckie wieszaki i haczyki na płaszcze oraz półki na buty i drobiazgi dopełniają całokształt.PECASA - systemy regałowe PEKA

PECASA - SALON aranżacja na miarę Twoich potrzeb

ARANŻACJA NA MIARĘ TWOICH POTRZEB - Centralny profil ścienny daje mnóstwo możliwości, a komponenty modułowe pozwalają na dowolną zmianę wysokości ich rozmieszczenia bez względu na ich rodzaj.

INDYWIDUALNOŚĆ ZESTAWIEŃ - Meble można zestawiać symetrycznie bądź asymetrycznie na całej wysokości lub częściowo. Wszystko zależy od Ciebie.

UKRYTE PRZEWODY - Przewody możesz ukryć w profilu co daje możliwość zrobienia nastrojowego oświetlenia wokół telewizora, regału na książki czy innych elementów.

DOSTĘPNE PÓŁKI METALOWE - Prosta konstrukcja i delikatna faktura powierzchni metalowej półki jest atrakcyjna i wytrzymała. Wspornik został wbudowany w półkę i jest niewidoczny.

UNIWERSALNY UCHWYT - Pozwala na zamontowanie na profilu ściennym wszystkiego czego potrzebujesz : telewizora, lustra czy obrazu.


           
PECASA - GARDEROBA elegancka garderoba czy tylko kącik w sypialni?

UTRZYMANIE ŁADU - Jeśli zamknięta szafa to nie Twoja bajka, zainwestuj w nowoczesne profile oraz modułowe półki i wieszaki.

ATRAKCYJNY WYGLĄD - Pięknym ubraniom należy się takie miejsce, gdzie będą przechowywane starannie bez obaw o pogniecenie.

TAM GDZIE TRZEBA - Dzięki systemowi wszystko ma swoje wyznaczone miejsce bez względu na to czy zostanie położone, powieszone czy postawione.

OBUWIE - Dostępny w dwóch szerokościach: 550 i 850 mm. Elegancki pochyły stojak na buty ma mnóstwo miejsca na obuwie z regulowaną wysokością. Wykonany z jednego kawałka metalu, bardzo łatwy do czyszczenia.

GARDEROBIANE DODATKOWE - Z pewnością przyda się szyna do wieszania biżuterii i drobnych akcesoriów. Wieszaki można wygodnie zawieszać na wsporniku z wbudowanym drążkiem na ubrania.


           

PECASA - systemy regałowe PEKAPECASA - systemy regałowe PEKA

PECASA - GABINET idealnie zaprojektowany

IDEALNE POŁĄCZENIE - Półki, biurka czy korpusy meblowe dopasowują się do wnętrza, tak jakby zawsze stanowiły jego integralną część.

TRUDNE PRZESTRZENIE - Pecasa to doskonałe rozwiązanie przy pozornie trudnych do aranżacji. Przeszkodą nie są nawet przestrzenie pod skośnymi sufitami.

RÓWNIEŻ BIURKO - Na profilu ściennym, możemy również zamontować biurko z możliwością dostosowywania wysokości do jego użytkowników.

AKCESORIA DODATKOWE - Kuwetka na dokumenty, przenośne pudełko, stojak na listy, podpórka do książek czy taca filcowa z wkładką jeszcze lepiej porządkują strefę naszego domowego biura.

PRZESTRZEŃ TWOJEGO DZIECKA DOBRZE ZAPLANOWANA - Pecasa ma wszystko czego potrzebuje Twoje dziecko: pudełka z zabawkami, półki na książki, biurko do prac artystycznych wszystko z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz opcją zmian zestawień. Elastyczność systemu dopasowuje się do każdego etapu życia dziecka - Pecasa rośnie wraz z Twoim maluchem.


           
PECASA - STREFA WEJŚCIOWA optymalnie wykorzystana przestrzeń

SZAFA WNĘKOWA - Szafa przy wejściu nie powinna zajmować dużo miejsca, ale wręcz go oddawać. Pecasa to funkcjonalne rozwiązanie tego problemu.

DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE - Dzięki systemowi wszystko ma swoje wyznaczone miejsce bez względu na to czy zostanie położone, powieszone czy postawione. Strefa wejściowa zatem, będzie nie tylko praktyczna, ale i piękna!

AKCESORIA - W strefie wejściowej z pewnością przydadzą się praktyczne dodatki: poręczna szyna z haczykami, półka na buty, która może być też wykorzystana jako czasopisma.

BUTY NA SWOIM MIEJSCU - Pochyły stojak na buty można ustawić na dowolnej wysokości. Wykonany jest z jednego kawałka metalu, co ułatwia czyszczenie. Dostępny w dwóch szerokościach: 550 i 850 mm.

LUSTRO - W przedpokoju to dodatek absolutnie niezbędny, zatem można je także zawiesić na profilu i, co najważniejsze w każdej chwili mienić jego połorzenie. Uniwersalny uchwyt może służyć do mocowania lustra.


       

PECASA - systemy regałowe PEKA


Firma Dac-ter dziękuje firmie PEKA za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione