Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

Oświetlenie dekoracyjne

Zobacz Nas na instagramie     Zobacz Nas na facebookuOświetlenie meblowe / Oświetlenie dekoracyjne    [poprzednia] / [następna]

Heng Balance Lamp Ellipse


Heng Balance Lamp Ellipse

Heng Balance Lamp Ellipse

Heng Balance Lamp Ellipse - unikalna lampa z włącznikiem w powietrzu. Lampy Heng Balance posiadają unikalny design i są wyprodukowane z drewna lub tworzywa sztucznego. Heng Balance Lamp to seria lamp stojących, służących przykładowo jako lampka nocna. Lampą możesz sterować dzięki dwóm kulkom. Po uniesieniu dolnej kulki zostanie ona przyciągnięta przez górną i światło się włączy. Kulki będą utrzymywały się w równowadze, co świetnie wygląda. Rozmiary lamp Heng Balance Lamp czynią ją łatwą w użyciu w różnych pomieszczeniach.
UWAGA: Źródłem zasilania lampy jest wtyk zakończony USB - aby lampa zadziałała, polecamy zaopatrzyć się w przedłużacz z portem USB.

Równowaga
Lampy Heng Balance to seria jedynych w swoim rodzaju lamp stołowych: podczas gdy większość lamp ma zwykły przełącznik, lampa Heng Balance jest sterowana za pomocą dwóch drewnianych kul. Aby zapalić światło, wystarczy unieść dolną kulę i „zawiesić” ją w powietrzu dzięki przyciąganiu kuli górnej.

Uniwersalność
Ta pomysłowa lampka spełni swoje zadanie w gabinecie, sypialni lub innym pokoju. Nada charakteru większości pomieszczeń, gdyż jest nie tylko źródłem światła, ale również elementem dekoracyjnym.

Wzornictwo
W zaprojektowanej przez nas lampie światło wydobywa się z obudowy. Łagodne łuki są przyjazne dla oka i działają uspokajająco.

Materiały
W jednym z modeli zewnętrzna rama lampy wykonana jest z buku, co daje uczucie naturalności i ciepła w dotyku. Wybierając wysokiej jakości drewno chcieliśmy sprawić, byś poczuł się blisko natury. Pozostałe modele wykonane są z tworzywa sztucznego.

Dane techniczne:
* Waga produktu: 500 g
* Wymiary: 40 x 20 x 7 cm
* Źródło zasilania: USB
* Napięcie wejściowe: 5 V
* Jasność: 600 lm
* Barwa światła: ciepłe białe (2700 - 3000K)
* Żywotność diod LED: 55 000 godzin
* Gwarancja: 2 lata

Dostępne warianty:
* symbol DH0037LW/HBLEUB - materiał: drewno / kolor: jasne drewno bukowe
* symbol DH0040BK/HBLEUB - materiał: plastik / kolor: czarny
* symbol DH0040RD/HBLEUB - materiał: plastik / kolor: czerwony
* symbol DH0040WT/HBLEUB - materiał: plastik / kolor: biały


Kosz na śmieci zawieszany     Kosz na śmieci zawieszany     Kosz na śmieci zawieszany


Firma Dac-ter dziękuje dystrybutorowi za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione